GOLD Ücretsiz pomeranian boo sahiplendirme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,109 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL ESKİŞEHİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

  • Teslim Videosu

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

Türk patent ve marka tescili tarafından korunmaktadır.
Kargokontrol.com Nedir ?

Farklı şehirlerde, birbirini tanımadan alışveriş yapan kişiler arasındaki güvenliği sağlayan ilk ve tek kurumsal yapı.
81 il'de 973 ilçe'de hizmetinizdeyiz.

SİSTEM NASIL KURULDU ?

Biz ülke genelindeki internet alışverişini daha güvenli yapabilmeniz için kurulmuş bir şirketiz. 3 yıl boyunca internet üzerinden alışveriş yaparken dolandıcılık mağduru olan kişilerin yorumlarını takip ettik, analizler yaptık ve çoğu mağdur ile telefon ile görüşerek internet dolandırıcılığı yöntemleri ile ilgili bilgi sahibi olduk.
Sonrasında ise her sektördeki dolandırıcılığı önlemek için ayrı ayrı formüller geliştirdik ve kargokontrol.com’u kurduk.

Yurdum insanlarının yasal olan tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ciddi bir çalışma yaptık ve 2018 den beri uyguluyoruz.

Araç ve Satıcısı Kontrol Servisi Nedir?

Farklı bir il'den sürülebilir herhangi bir araç satın almak istediğinizde, sadece aracı görmek için yüzlerce kilometre gitmenize gerek kalmaz.
kargokontrol.com bünyesinde Türkiye'nin tüm ilçelerinde personelleri vardır.
Sizin yerinize araç satıcısı ile buluşur, aracı inceler ve siz isterseniz tamirciye götürür, expertize sokar.
Sadece aracı görmek için yüzlerce kilometre gitmenize gerek kalmadan sizin adınıza tüm işlerinizi halledip size detaylı bilgi verir.

Satıcı Kontrol Nedir?

Tanımadığınız bir kişi yada kurum’dan bir ürün almak istediğiniz zaman ” satıcıya güvenemiyorsanız” satıcının bulunduğu konuma en yakın olan personelimiz gider ve satıcı ile buluşur.
Almak istediğiniz ürünü önce kendisine alır gibi inceler
Sizi ürünün yanında görüntülü arayarak sizin’de detaylı şekilde incelemenizi sağlar
yada
Ürünü bilir kişi yada uzmanına göstererek detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar
Satın alma gerçekleşti ise satıcıya kargoya kadar eşlik eder

Mezarlık Ziyaret Servisi Nedir?

Başka bir il'de vefat etmiş bir yakınınız var ve uzun zamandır ziyaretine gidemiyorsanız. Personelimiz, sizin tarifiniz ile mezarlığı bulur, sular düzenler yada mezarlığa giderken tohum alıp çiçek diker.
Talebinize bağlı olarak bir imam bularak kur'an okutur. Bunlar olurken sizi görüntülü olarak arar.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Ücretsiz Pomeranian boo sahiplenmek isteyen sevgili hayvansever arkadaşlarımız.
 
Öncelikle şunu söylemek isteriz ki hiç kimse fiyatı 4500 TL ile 38.000 TL arasında olan bu değerli ırkı ücretsiz olarak sahiplendirmez, öyle olsa bile kesinlikle çok yakınlarına sahiplendirecektir.
 
Eğer ısrarla ücretsiz pomeranian boo sahiplenmek için internette geziyorsanız, muhtemelen karşınıza çıkan ilandaki kişinin size olan palavraları şu şekilde olacaktır.
 
İnanılmaz hikayeler ile Dolandırıcılık mağduru olursunuz.
 
1. Yurt dışına çıkacağım, pasaportu olmadığı için ücretsiz sahiplendireceğini söyleyecek ve sizden yol ücreti olarak 300-500 TL talep edecek.
2. Sevgilimden yada Eşimden ayrıldım, köpeği görmek istemiyorum. Bu yüzden ücretsiz olarak sahiplendirmek için ilanını internete koydum. Fakat yol ücreti olan 300-500 lirayı yatırın göndereyim.
Gibi başlıcaları bunlar olmak üzere bir çok farklı hikaye ile fotoğrafından bile tatlılık akan bu canları ücretsiz sahiplendireceğim diye her gün onlarca kişiyi dolandıran bir ekip sürekli ücretsiz sahiplendirme ilanları vererek hayvanseverleri mağdur etmektedir.
 
Biz kargokontrol.com olarak bu sistemi ve bunun gibi tüm internet alışverişlerindeki dolandırıcılık yöntemlerini çözdüğümüz için yakın zamanda TV8’5 kanalına konuk olduk.
 
Kurtarıcınız kargokontrol.com
 

Böyle bir durum ile karşılaşırsanız bilin ki kişi sizi dolandırmak adına o ilanı vermiştir. Bu haberi yukarıdaki paylaş butonuna basarak paylaşın ki çevrenizdeki hayvansever dostlarınız aynı tuzağa düşmesin.
 
Hizmetlerimiz arasında pet kargo hizmeti’de bulunmaktadır.

Ücretli yada ücretsiz olarak sahipleneceğiniz evcil hayvan satıcısının yanına bir personelimizi gönderelim, sizi oradan görüntülü arasın. Elinde gerçekten böyle bir evcil hayvan var mı yok mu teyid etsin.
 
Ülke genelinde 81 il’de 973 araçlı personelimiz pet taksi ile satıcının bulunduğu konuma giderek dilerseniz size sahiplenmek istediğiniz evcil hayvanı pet taksi, pet kargo, pet otobüs yada pet havayolu ile sigortalı olarak ulaştırsın. Türkiye’nin en büyük pet nakil hizmeti veren tek internet sitesi.
 


 
 
İLETİŞİM

Santral : 0850 303 4790
Whatsapp: 0553 177 8478
 

Toplu taşıma ücretleri

  • 0-500 KM arası 199 TL
  • 500-750 KM arası 299 TL
  • 750-1000 KM arası 399 TL
  • 1000-1250 KM arası 499 TL
  • 1250-1500 KM arası 599 TL
  • 1500 KM üzeri 699 TL

                               Yukarıdaki ücretlendirme tariferi sadece toplu taşıma için geçerlidir, kişiye özel pet taksi ücretleri farklıdır. Toplu taşıma ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için Buraya Tıklayınız ya da aşağıdaki fotoğrafları sağa sola kaydırarak diğer hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 ile 19.00 ARASINDADIR. 


ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.