• Telefon: 0553 177 8478 Whatsapp: 0552 403 0793

GOLD Ücretsiz pomeranian boo sahiplendirme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
461 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL ESKİŞEHİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

  • Teslim Videosu

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

Ücretsiz Pomeranian boo sahiplenmek isteyen sevgili hayvansever arkadaşlarımız.
Öncelikle şunu söylemek isteriz ki hiç kimse fiyatı 4500 TL ile 38.000 TL arasında olan bu değerli ırkı ücretsiz olarak sahiplendirmez, öyle olsa bile kesinlikle çok yakınlarına sahiplendirecektir.
Eğer ısrarla ücretsiz pomeranian boo sahiplenmek için internette geziyorsanız, muhtemelen karşınıza çıkan ilandaki kişinin size olan palavraları şu şekilde olacaktır.
 
İnanılmaz hikayeler ile Dolandırıcılık mağduru olursunuz.
1. Yurt dışına çıkacağım, pasaportu olmadığı için ücretsiz sahiplendireceğini söyleyecek ve sizden yol ücreti olarak 300-500 TL talep edecek.
2. Sevgilimden yada Eşimden ayrıldım, köpeği görmek istemiyorum. Bu yüzden ücretsiz olarak sahiplendirmek için ilanını internete koydum. Fakat yol ücreti olan 300-500 lirayı yatırın göndereyim.
Gibi başlıcaları bunlar olmak üzere bir çok farklı hikaye ile fotoğrafından bile tatlılık akan bu canları ücretsiz sahiplendireceğim diye her gün onlarca kişiyi dolandıran bir ekip sürekli ücretsiz sahiplendirme ilanları vererek hayvanseverleri mağdur etmektedir.
Biz kargokontrol.com olarak bu sistemi ve bunun gibi tüm internet alışverişlerindeki dolandırıcılık yöntemlerini çözdüğümüz için yakın zamanda TV8’5 kanalına konuk olduk.
 
Kurtarıcınız kargokontrol.com
Böyle bir durum ile karşılaşırsanız mutlaka bize ulaşın, hizmetlerimiz arasında pet kargo hizmeti’de bulunmaktadır.
Ücretli yada ücretsiz olarak sahipleneceğiniz evcil hayvan satıcısının yanına bir personelimizi gönderelim, sizi oradan görüntülü arasın. Elinde gerçekten böyle bir evcil hayvan var mı yok mu teyid etsin.
Ülke genelinde 81 il’de 450’den fazla araçlı personelimiz pet taksi ile satıcının bulunduğu konuma giderek dilerseniz size sahiplenmek istediğiniz evcil hayvanı pet taksi, pet kargo, pet otobüs yada pet havayolu ile sigortalı olarak ulaştırsın. Türkiye’nin en büyük pet nakil hizmeti veren tek internet sitesi.
 
TELEFON
Mobil : 0553 177 8478
Mobil : 0552 403 9070
Whatsapp: 552 403 0793
 
MAİL
admin@kargokontrol.com
iletisim@kargokontrol.com
reklam@kargokontrol.com
insankaynaklari@kargokontrol.com
 
Adres
Kumlubel mahallesi, tanrıverdi sk, No2 Kat3
Eskişehir Tepebaşı
.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.