GOLD Tokat pet kargo

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL TOKAT
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

81 il'de 460 Araç ile Hizmetinizdeyiz.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

İLETİŞİM
Mobil : 0553 177 8478
Mobil : 0552 403 9070
Whatsapp: 0552 403 0793
>>Aşağıdaki Kutulardan Size Uygun Olan Pakete Tıklayabilirsiniz<<

 
1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
 

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

 
2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

Tokat Pet Kargo

Evcil hayvanlarınızın çok daha iyi şartlarda taşınmasını sağlamakla birlikte en iyi şekilde satın alma işlemlerini bizler aracılığıyla yapabilirsiniz.
 
Kurumsal yetkinliğe sahip olmasının yanı sıra 81 ilin tamamında 460’tan fazla araçla hizmet gösteren tek firma olma özelliğine sahip durumdayız. Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, hemen online olarak satın almak istediğiniz evcil hayvanlarınızın kontrollerini personellerimize yaptırabilirsiniz. Tokat pet kargo işlemlerinde evcil hayvanların güvenli bir huzurlu yolculuk yapması da söz konusudur. Ekiplerimiz uygun araç seçimleriyle birlikte gerekli olan belgeleri sizlerle paylaşacaktır. Sonrasında veteriner izni ve sağlık raporuna sahip tüm evcil hayvanlarınızı otobüs ya da taksi seçeneklerimizle seyahat ettirebilirsiniz. 7 kiloya kadar olan evcil hayvanlar için şehir içi ya da şehirler arası yolculuklarda otobüs paketimiz vardır. Kafes içinde değil, yolcu koltuğunda evcil hayvanınızla birlikte personelimiz görevli olarak yolculuk yapar. İsteklerinize göre mama kullanımı sağlamasının ötesinde birçok gerekliliği de en iyi şekilde gerçekleştirir.

 
 
Evcil köpeklerde ise araca alışma evresi bulunmasından dolayı seyahat öncesi birkaç kere kısa tarifeli yolculuklar yapılmaktadır. Bu sayede köpeğin gerçek yolculuk sırasında kendisini güvensiz hissetmesi ve strese girmesini önlemekteyiz. Tokat pet taksi fiyatları ise tercih edilen paketle birlikte kilometreye göre değişkenlik arz eder. Bundan dolayı net bir fiyat durumundan bahsedilebilmesi söz konusu değildir. Ancak sağladığımız olanaklar çerçevesinde fiyatlarımızın oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere sağlıklı bir şekilde evcil hayvanlarınızı teslim edeceğimizi vaat ederken çok keyifli bir yolculuk süreci olacağını da şimdiden belirtmek isteriz. Evcil hayvanlar için özel tasarlanmış pet taksi kullanımlarında en iyi firma olduğumuzu da söylemeye gerek yoktur.
 
Hali hazırda Tokat pet nakil durumlarında var olabilecek tüm olumsuz durumları geride bırakmaktayız. Prosedürlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesiyle en acil durumlarda dahi hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. VIP taksi seçeneklerinde refakatçi durumu olabileceği gibi aynı zamanda uçak taşıtıyla yolculuk imkânı da verebilmekteyiz. Sizlerde gerekli malzemelerin bulunmasıyla eğlenceli olabilecek yolculuklar için evcil hayvanlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.