• Santral: 0850 303 4790

GOLD Tekirdağ pet kargo

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
228 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL TEKİRDAĞ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

81 il'de 460 Araç ile Hizmetinizdeyiz.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

İLETİŞİM
Mobil : 0553 177 8478
Mobil : 0552 403 9070
Whatsapp: 0552 403 0793
>>Aşağıdaki Kutulardan Size Uygun Olan Pakete Tıklayabilirsiniz<<

 
1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
 

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

 
2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

Tekirdağ Pet Kargo

Giderek çok daha yakın ilişkilerde bulunarak bir anda çok değerli olan can dostlarınız evcil hayvanlarınız için Tekirdağ pet kargo süreçlerimizi öğrenebilir, alternatifli işlemlere dahil olabilirsiniz. Tüm 81 il için geçerli olan ulaşım serüveninde 460’tan fazla özel araçla sizlerin hizmetinizde bulunmaktayız. Gerekli bilgilere sahip olduğunuz evcil hayvanlarınızı adreslerinden alarak en kısa zamanda keyifli bir yolculukla sizlere ulaştırmaktayız. Bu süreç boyunca tüm ihtiyaçları karşılanan evcil hayvanların zarar görme ihtimalleri de sıfırdır.
 
Güvenlik zafiyetlerinin olmamasının haricinde ekiplerimiz her türlü önlemi almış olarak yolculukları devam ettirir. Yolcu koltuklarında kafes içerisinde oyuncak ya da sevdikleri ürünlerde eklenebilir. Böylelikle çok daha rahat bir seyahat olması sağlanırken otobüs ve uçak gibi paket tercihleri de vermekteyiz.
 
Süreçlerin başında veteriner seyahat izni ve sağlık raporu gerekli olurken bazı firmalar tarafından çok daha detaylı bilgilerin istendiği de bilinir. Özel olarak tasarlanan Tekirdağ pet taksi araçlarımızda klima sistemleri mevcuttur. Havalandırma ve gerekli tüm önlemler alınmış halde evcil hayvanın seyahate çıkmasına zemin hazırlanır. Bu süreçte evcil hayvanın 4 saat öncesinde beslenmesi kesilmeli, ne tür mama yediği ve ne sıklıkla tüketim yaptığı bilgileri de paylaşılmalıdır. Seyahat boyunca araç içinde kalma durumu olabileceği için mutlaka öncesinde yorulana kadar gezintiye çıkarılması da keyifli bir yolculuğun olmazsa olmazları arasındadır.
 
Sertifikalı bir pet taksi hizmeti almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olup fiyatlandırma ise mesafe sonucunda ortaya çıkar. Tekirdağ özelinde şehir içi ulaşımda tüm ilçe ve mahalleler kapsar dahilindedir. Farklı şehirlere doğru yolculuk durumları olabileceği gibi otobüs paketlerimizde vardır. Molalarda ihtiyaçlar ise personellimiz tarafından giderilip oyun gereksinimleri dahi karşılanır.
 
Son dönemde popüler olmasına karşın bizim kadar iyi hizmet sunan firmanın olmadığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Kurumsallığını gerçekleştirmiş firmamız özelinde konforlu ve güvenli bir şekilde evcil hayvanlarınızı taşıyabilmekteyiz. Adrese kadar teslim durumu var olurken Tekirdağ pet nakil hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi sonrasında bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz evcil hayvanlarınıza en iyi şekilde bakacağımızı da şimdiden belirtmek isteriz. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmayacağı garanti edilirken tıbbi anlamda da her türlü yardım durumuna karşı hazırlığımız tamdır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Çağlar Yıldız Temmuz 2, 2019 11:36 am CEVAPLA

    bravo