• Santral: 0850 303 4790

GOLD Sakarya pet kargo

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
121 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL SAKARYA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

İLETİŞİM
Mobil : 0553 177 8478
Mobil : 0552 403 9070
Whatsapp: 0552 403 0793
>>Aşağıdaki Kutulardan Size Uygun Olan Pakete Tıklayabilirsiniz<<

 
1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
 

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

 
2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

Sakarya Pet Kargo

Evin en sevimli bireyleri halini alan evcil hayvanlarınızın çok daha iyi şartlarda taşınmasını sağlayan firmamız müşteri odaklı anlayışa sahiptir. Alanında tek olma özelliğine sahip olup 81 ilin tamamında 640 araçla hizmet vermeyi devam ettirmekteyiz. Arzu ettiğimiz şekilde evcil hayvanlarınızın taşınması gerçekleşirken şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarında personellerimiz görev alır. Sakarya pet kargo giderek önem kazanan bir sektör haline gelirken en iyi firma olmanın da avantajlarını sizlere yansıtmaktayız.
 
Doğrudan adresten alınan evcil hayvanlarınızla ilgili personellerimiz çeşitli bilgiye sahip olur. Bu sayede otobüste yapılacak yolculuklarda başta mama alışkanlıkları olmak üzere tüm hususların en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlayabilmekteyiz. Kafes ya da bagajda seyahat durumlarının ortadan kalkmasını sağlayan firmamızla ayrıntılarla ilgili de hemen sohbet oluşturabilir, müşteri hizmetleri bağlantımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz ölçüsünde yapacağınız evcil hayvan alımları sırasında da tüm kentlerde sizlerin hizmetinizde olmayı sürdüreceğiz.
 
Evcil hayvanlarınızı arzu ettiğiniz şartlarda yüksek standartlarda taşınmasını Sakarya pet taksi ile gerçekleştirmekteyiz. Evcil hayvanların profesyonelce taşınmasını ifade eden pet taksi uygulaması için firmamız en iyi olanakları da vaat eder. Araç sayımızın fazla olması ve personellerimizin yetkinlik sahibi olması da çok daha profesyonel tarzda süreçlerin yönetilmesini beraberinde getirir. Araç içinde havalandırma ve klima sistemleri de sorunsuz çalışır. Ayrıca güvenli bir şekilde kullanım olması için özellikle köpeklerin birkaç kez kısa mesafe dolaştırılmasını da arzu etmekteyiz. Bu sayede uzun yolculuklarda hayvanların araca alışması ve stres yaşamaması mümkün olur.
 
Seyahat yapılması için ise veteriner seyahat izni alınması ve sağlık raporunun çıkarılması gerekir. Bununla birlikte Sakarya pet nakil söz konusu olurken fiyatlar ise mesafelere göre hesaplanır. VIP seçeneklerimizde refakatçi kabulü de var olurken seyahat sırasında evcil hayvanların tüm ihtiyaçlarını personellerimiz karşılar. Oyunlar oynatılarak zamanın daha verimli geçirilmesi söz konusu olurken dar kafeslerden ziyade yolcu koltuklarında yapılacak seyahatlerde çok daha sağlıklı olacaktır. Yolculuk boyunca güvenlik açısından bir risk durumu bulunmamaktadır. Tıbbi anlamda müdahaleye sağlayacak tüm hususların dahi alınmasıyla vereceğimiz hizmet kalitesinden sizlerde çok memnun kalacaksınız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.