• Santral 0850 303 4790 Sabit 0222 323 5467

Personel Alımı

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 09.0019.00 ARASINDADIR

Ülke genelinde aktif olarak görev yapan personel ve bölge sorumlularımızın sayısı alttaki gibidir.
Son güncelleme 06.03.2019
Alttaki resmin üzerine tıklayarak personellerimizi görebilirsiniz.

PERSONEL ADAYLARININ KRİTERLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

* 1. Alttaki yazıyı okuyarak siz ne iş yapacaksınız, şartlar nelerdir okur ve anlarsınız
* 2. Yukarıdaki Personel Kayıt bölümüne tıklayarak üye olursunuz.
* 3. İş ilanınızı oluşturur ve onay vermemizi beklersiniz.

Personel sözleşmesi örneği için tıklayın

Yapacağınız işin temeli şudur, size telefonunu, isim soyismini ve konumunu verdiğimiz satıcının yanına giderek elinde “İnternetten Belirttiği Ürünün” aynısı (internette belirttiği şekide) mevcut mu? gerçekten böyle bir satıcı var mı? bunun kontrolünü sağlamaktır.

Satıcının elinde her şey olabilir, Evcil hayvan, elektronik eşya, daire, arsa, araç, otomobil. Birçok sektörde hizmet vermekteyiz.
Buradaki yazıyı okuduğu halde işi anlamayan, mantığını kavrayamayan adayların kesinlikle başvuru yapmamaları rica olunur.

İş başvurunuzu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYIN

Buradaki amaç, farklı şehirlerde birbirini tanımadan internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen 2 kişinin arasındaki alışverişi en güvenli hale getirmek için personelimizi satıcının yanına göndeririz ve kontrol ettiririz. Personel olarak kaydolduğunuzda ortalama 2 günde 1 iş gönderilir ve iş başına kazancınız gideceğiniz mesafeye göre değişir, minimum 50 en fazla 600 TL olarak değişir.

Ücreti ise işe gitmeyi kabul ettiğinizde, müşterimizin alacağı pakete göre  “daha işe gönderilmeden önce” hesabınıza ücret yatırılır.
Bu paketleri görmek için Buraya Tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Sizde sizi yönlendirdiğimiz satıcının yanına giderek satıcının ve sattığı ürünün kontrolünü sağlarsınız. Böyle bir ürün yada satıcı ve ürün var mı yok mu kontrol ettikten sonra alıcısını arayarak bilgilendirirsiniz. Müşterimizin bizden satın aldığı paket ücretinden %40 hizmet bedeli olarak keser ve kalanını sizin hesabınıza (daha işe gitmeden) gönderilir.

Bu işi ek iş olarak ta yapabilirsiniz, çalıştığınız yerden gün içerisinde izin alma durumunuz olursa problem teşkil etmemektedir.
Size iş gönderilmeden 2 saat önce bilgi verilir, eğer o gün müsait değilseniz yada işe gidemeyecekseniz size en yakın konumda bulunan personeli işe yönlendiririz.

1. Ayda toplamda 4 defa işi red etme hakkınız vardır. 5. Red etme durumunuzda üyeliğiniz iptal edilir.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Personel onayından sonraki aşama şu şekildedir;
 

Şubat ayı başı ile ortası arası, bulunduğunuz il’de görev yapan bölge sorumlusu personellerimizi yanına çağırarak görüşme yapar, sizden ikamet adresinizi ve sabıka kaydınızı alır, inceler adresinizi teyid eder.
Eğer bizimle çalışmaya uygun görürse sözleşmeyi yaparsınız ve personel alımınız tamamlanmış olur