• Santral: 0850 303 4790

GOLD Muğla pet kargo

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
124 ZİYARETÇİ
GÖREV YAPTIĞI İL MUĞLA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

81 il'de 460 Araç ile Hizmetinizdeyiz.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA

İLETİŞİM
Mobil : 0553 177 8478
Mobil : 0552 403 9070
Whatsapp: 0552 403 0793
>>Aşağıdaki Kutulardan Size Uygun Olan Pakete Tıklayabilirsiniz<<

 
1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
 

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

 
2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.
 

Muğla Pet Kargo

Her anlamda çok daha tercih edilebilir bir firma olmakla birlikte Muğla pet kargo alanında sektörün liderleri arasındayız. An itibariyle 460 araçla Türkiye’nin tüm kentlerinde sizlere hizmet verme potansiyeline sahip durumdayız. Gerek sizlere uygun evcil hayvanlarınızı bularak kontrollerini sağlayabiliriz gerek tüm şehirler arasındaki seyahatlerde çok daha büyük konforlar kazandırabiliriz. Uygun ödeme koşullarının yanı sıra, kilometreye göre belirlenen fiyat hesaplamaları da firmamızın tercih edilmesini çok daha kaçınılmaz hale getirmektedir. Sizlerde hem fiyat hem de diğer tüm hususlar hakkında detaylı bilgi talep etmek için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurabilir, sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz.
 
Evcil hayvanların seyahatleri genellikle kafes içerisinde yapılırken çoğu zamanda otobüslerin bagaj kısımlarında olabildiği görülür. Bu tip durumlar sonucunda hayvanın stres altında bulunması ve güvensiz hissetmesiyle psikolojik sorunları artar. Ayrıca çeşitli vücut rahatsızlıklarının ortaya çıkması da uzun tedavileri gerektirir. Firmamız aracılığıyla alınacak çok daha kaliteli seyahat olanaklarımız bu tip durumlarla karşı karşıya kalınmasını artık tarih yapmaya yöneliktir. Klima ve havalandırmalara sahip olan özel araçlarımızda yolcu koltuklarında evcil hayvanlarınız seyahat ettirmekteyiz. Muğla pet taksi kullanımlarında personelimiz tarafından tüm ihtiyaçlarının karşılanması da gayet disiplinli bir şekilde gerçekleşir. Buna ilave olarak ise refakatçi kabul durumumuzda VIP pet taksi olanaklarımızda verdiğimiz bir imkandır. Mola yerlerinde evcil hayvanlarınız gezdirilir, gereksinimleri karşılanır. Sevdiği oyuncaklarla keyiflenmesi ve eğlendirilmesi de yine hizmetlerimiz arasında yer alır. Böylelikle süreç boyunca hiçbir sıkıntı çekmeyeceği gibi gayet rahat olarak istenilen yerlere ulaştırılmasını sağlamaktayız.
 
Ayrıca hizmetlerimizde köpeklere özel olanaklarımızda mevcut olup yabancı çekmemeleri için uzun seyahat öncesinde araçla kısa mesafeli yolculuklar yaptırılır. Personellerin evcil hayvanların özellikleri ve alışkanlıklarıyla ilgili bilgilere sahip olması da Muğla pet nakil süreçlerinde çok daha iyi bir hizmet anlayışını beraberinde taşır. Tüm durumlara karşı daha rahat bir şekilde evcil hayvanların kontrolü sağlanır, istekleri zamanında yerine getirilebilir. Daha sorunsuz bir seyahat için ise özel araçların kullanımı mümkündür. Bunun dışında toplu otobüs paket seçimlerinde ise indirim imkânı da vardır. Ayrıca evcil hayvanların uzun seyahat öncesinde tam olarak tok olmamasını istemekteyiz. Buna ilave olarak da seyahatten bir gün öncede mümkün olduğunca fazla şekilde dolaştırılması ve oynanması sağlıklı ve keyifli seyahati mümkün hale getirir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.