TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
319 ZİYARETÇİ
GÖREV YAPTIĞI İL MUĞLA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

81 il'de 460 Araç ile Hizmetinizdeyiz.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA


Aşağıdaki resimleri sağa ya da sola kaydırarak pet kargo ile ilgili verdiğimiz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiyi üzerine tıklayarak alabilirsiniz.


Yukarıda görmüş olduğunuz beyaz pomeranian boo ırkı evcil hayvanı size ayın 1’inde kesinlikle herhangi bi ücret talep etmeden sahiplendireceğiz.
(ücret kesinlikle nakit olarak ödenmez sadece size (sözleşmeli olarak tamamen ücretsiz sahiplendirilir Ücretsiz pomeranian için Buraya Tıklayarak Dahil olabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlere göz atmadan önce şunu belirtmek isteriz, eğer ücretli bir evcil hayvan sahipleniyorsanız. Bu sistem sizin için çok daha güvenli olur çünkü, Personelimiz satıcı’nın yanına gider, oradan sizi görüntülü olarak arar, evcil hayvanın gerçekten satıcı’nın elinde olduğunu personelimiz aracılığımız ile teyid etmiş olursunuz.
Şirketimiz bünyesinde görev yapan 81 il’de 973 ilçe’de araçlı personelimiz bulunmaktadır.
Sahte ilanlara aldanmamak için bizim personelimiz gidip teyid etsin.

Eğer gerçekten satıcı’nın elinde istediğiniz gibi bir evcil hayvan var ise Personelimiz satıcı’nın yanındayken ücretini satıcıya ödersiniz.

Firmamız hakkında yapılan Yorumları Görmek için En Alta Bakabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 ile 19.00 ARASINDADIR. 

Pet TAKSİ

Türkiye'de bir ilk...
Kafeslerde değil,
Yolcu koltuklarında Sevgi ile taşırız...

Havayolu Kargo

Türkiye geneli Havayolu kargo ile
Evcil Hayvan taşıma 625 TL

Türkiye Geneli Toplu Tasıma

Her ayın 10-20 ve 30 unda
Toplu taşıma ile uygun fiyatlarla...

ÇOK DAHA İNDİRİMLİ
5 GÜN İÇERİSİNDE
HEMEN YOLA ÇIKAR

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

DİĞER HİZMETLER

İNTERNET ALIŞVERİŞİ SATICI KONTROLÜ SANAL HESAP SATICI KONTROLÜ
 
GAYRIMENKUL ARAŞTIRMA SERVİSİ Şehirler Arası Canlı Hayvan Kargosu
 
Mezarlık Ziyaret Servisi VİP Hizmetler
 
Araç Satıcısı Kontrol Servisi
 

1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

Muğla Pet Kargo

Her anlamda çok daha tercih edilebilir bir firma olmakla birlikte Muğla pet kargo alanında sektörün liderleri arasındayız. An itibariyle 460 araçla Türkiye’nin tüm kentlerinde sizlere hizmet verme potansiyeline sahip durumdayız. Gerek sizlere uygun evcil hayvanlarınızı bularak kontrollerini sağlayabiliriz gerek tüm şehirler arasındaki seyahatlerde çok daha büyük konforlar kazandırabiliriz. Uygun ödeme koşullarının yanı sıra, kilometreye göre belirlenen fiyat hesaplamaları da firmamızın tercih edilmesini çok daha kaçınılmaz hale getirmektedir. Sizlerde hem fiyat hem de diğer tüm hususlar hakkında detaylı bilgi talep etmek için müşteri hizmetlerimizle irtibat kurabilir, sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz.

Evcil hayvanların seyahatleri genellikle kafes içerisinde yapılırken çoğu zamanda otobüslerin bagaj kısımlarında olabildiği görülür. Bu tip durumlar sonucunda hayvanın stres altında bulunması ve güvensiz hissetmesiyle psikolojik sorunları artar. Ayrıca çeşitli vücut rahatsızlıklarının ortaya çıkması da uzun tedavileri gerektirir. Firmamız aracılığıyla alınacak çok daha kaliteli seyahat olanaklarımız bu tip durumlarla karşı karşıya kalınmasını artık tarih yapmaya yöneliktir. Klima ve havalandırmalara sahip olan özel araçlarımızda yolcu koltuklarında evcil hayvanlarınız seyahat ettirmekteyiz. Muğla pet taksi kullanımlarında personelimiz tarafından tüm ihtiyaçlarının karşılanması da gayet disiplinli bir şekilde gerçekleşir. Buna ilave olarak ise refakatçi kabul durumumuzda VIP pet taksi olanaklarımızda verdiğimiz bir imkandır. Mola yerlerinde evcil hayvanlarınız gezdirilir, gereksinimleri karşılanır. Sevdiği oyuncaklarla keyiflenmesi ve eğlendirilmesi de yine hizmetlerimiz arasında yer alır. Böylelikle süreç boyunca hiçbir sıkıntı çekmeyeceği gibi gayet rahat olarak istenilen yerlere ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Ayrıca hizmetlerimizde köpeklere özel olanaklarımızda mevcut olup yabancı çekmemeleri için uzun seyahat öncesinde araçla kısa mesafeli yolculuklar yaptırılır. Personellerin evcil hayvanların özellikleri ve alışkanlıklarıyla ilgili bilgilere sahip olması da Muğla pet nakil süreçlerinde çok daha iyi bir hizmet anlayışını beraberinde taşır. Tüm durumlara karşı daha rahat bir şekilde evcil hayvanların kontrolü sağlanır, istekleri zamanında yerine getirilebilir. Daha sorunsuz bir seyahat için ise özel araçların kullanımı mümkündür. Bunun dışında toplu otobüs paket seçimlerinde ise indirim imkânı da vardır. Ayrıca evcil hayvanların uzun seyahat öncesinde tam olarak tok olmamasını istemekteyiz. Buna ilave olarak da seyahatten bir gün öncede mümkün olduğunca fazla şekilde dolaştırılması ve oynanması sağlıklı ve keyifli seyahati mümkün hale getirir.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.