TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,014 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL ESKİŞEHİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Türkiye geneli Şehirler arası Evcil Hayvan Taşımaılığı yapan Tek Firma

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA


 
 
İLETİŞİM

Yönetim : 0542 715 6867
Whatsapp: 0542 715 6867 

Toplu taşıma ücretleri

 • 0-250 KM arası 200 TL
  • 250-500 KM arası 350 TL
   • 500-750 KM arası 500 TL
    • 750-1000 KM arası 700 TL
     • 1000-1250 KM arası 950 TL
      • 1250-1500 KM arası 1200 TL
       • 1500 KM üzeri 1500 TL

       Pet taksi ücretleri

       • KİLOMETRE BAŞINA 2 TL

        
       Yukarıdaki ücretlendirme tariferi sadece toplu taşıma için geçerlidir, kişiye özel pet taksi ücretleri farklıdır. Toplu taşıma ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için Buraya Tıklayınız ya da aşağıdaki fotoğrafları sağa sola kaydırarak diğer hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
       ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 ile 19.00 ARASINDADIR. 

       Pet TAKSİ

       Türkiye'de bir ilk...
       Kafeslerde değil,
       Yolcu koltuklarında Sevgi ile taşırız...

       Havayolu Kargo

       Türkiye geneli Havayolu kargo ile
       Evcil Hayvan taşıma 625 TL

       Türkiye Geneli Toplu Tasıma

       Her ayın 10-20 ve 30 unda
       Toplu taşıma ile uygun fiyatlarla...

       ÇOK DAHA İNDİRİMLİ
       5 GÜN İÇERİSİNDE
       HEMEN YOLA ÇIKAR

       previous arrowprevious arrow
       next arrownext arrow
       Shadow
       Slider
        
       1. Seçenek
       Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


       2. Seçenek
       Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
        

       1. Seçenek
       İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

        
       2. seçenek
       İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.
        

Şehirler arası pet kargoda genel olarak kedi, kuş ve köpek kargo gibi evcil hayvanlar seçilmektedir. Pet kargo taşımacılığı yapacak olan ekip bu hayvanlar konusunda bilgi sahibi ve deneyim sahibi kişilerdir. Her hayvanın boyutuna ve yaşam alanına göre ortam düzenlenmektedir. Bu evcil hayvanlar herhangi bir şehirden başka bir şehre taşınmaktadır. Hayvan kargosu belirli kurallara göre yapılır. Bu kurallar hayvan sahibine bildirilir.

 

Köpekler uygun kafes büyüklüğünde rahat olmasına özen gösterildiği ortamda yolculuk yapar. Köpekler bir süre adaptasyon problemi yaşayarak havlama gibi eylemler gerçekleştirirler. Bu oldukça olası bir durumdur. Bu konuda panik yaşamaya gerek yoktur.

 

Pet Nakilde Köpekler Nasıl Taşınır?

 

Köpek kargo yapılırken bazı taşınma prensipleri vardır. Uzun yolcuklarda köpekler sürekli araç içinde olmaktan sıkılır. Bu da onlarda strese neden olur. Bu durumun önüne geçmek için belirli aralıklarla mola verilir. Bu molalarda köpekler gezdirilir, tuvalet ihtiyaçları karşılanır, oyunlar oynanır. Hayvan sahipleri bu konuda telaşa düşebilir. Ancak bu işlemleri köpeklerle iletişimden anlayan deneyimli ekip yapar. Bu nedenle panik yaşamaya gerek yoktur. Köpekler gezdirilirken o sırada hayvan taşıma servisi temizlenir. Bu sayede köpekler kafeslerine döndükten sonra temiz bir ortamla karşılaşırlar. Bu da onların rahat rahat dinlenebileceği bir ortam demesidir. İlk moladan sonra köpekler genel olarak artık ortama uyum sağlar.

 

Nakil Öncesi Köpeklerde Neye Dikkat Edilmeli?

 

Yolculuğa çıkmadan önce köpeklerin yolculuğa 1 gün öncesinden hazırlanması gerekir. Bu hazırlık şu şekildedir:

 

 • Köpeklerin beslenme düzeni bir gün önceden köpek kargo servisinin önerisine göre düzenlenmelidir.
 • Köpeklere kemikli mamalar verilmemelidir. Kemikli mamalar mide bulantısına neden olabileceği gibi stresin artmasına da neden olabilir.
 • Köpekler yolculuğa çıkmadan kısa süre önce fiziksel aktiviteler yapmalıdır. Bu hareketli anlar köpeğin yorulmasını sağlar. Yorulan köpek daha uysal olacağı için yolculuktaki ilk saatlerini dinlenerek geçirir. Bu sayede adaptasyon sürecini yorgunken atlatmış olur.
 • Eğer köpeğinizin yolculuk esnasında çok panik olacağını düşünüyorsunuz, önceden araç deneyimi yaşatma şansınız varsa önerilir. Ya da şehir içi kargo olanağını köpeğinizle birlikte deneyimleyerek stresini azaltabilirsiniz.

 

Köpek sahipleri bu bilgileri dikkate alırlarsa eğer, köpeklerinin az stresli ve rahat bir köpek taşımacılığı gerçekleştirmiş olur.

 

Her Köpek Türü Taşımacılıktan Yararlanabilir Mi?

 

Her köpeğin farklı özellikleri vardır. Bu özelliklere göre uzman kişiler programı ayarlarlar ve ona göre taşımacılık gerçekleştirirler. Ancak bazı hayvanların taşımacılıktan yararlanması yasaktır. Bu hayvanlar; Pitbull Terrier, Mastiff, Bull Terrier, Tosa Inu, Japon Tosa, Bandog, Dogo Argentino, Dogue Bordeux, Fila Brasileiro, İspanyol Mastif, Rottweiller, Neopolitan Mastiff, Staffordshire Bull Terrier gibi hayvanların taşınması yasaktır. Ancak bu her taşımacılık servisi için geçerli olmayabilir. Özel taşıma programlarıyla uygun bir taşıma olanağı oluşturabilirler. Bu köpeklerin taşınmasının uygun olmamasının nedeni özellikle mola anlarında zorluk çıkaracak olmalarındandır.

 

 

Köpekler Kargo İşleminden Nasıl Etkilenir?

 

Köpek taşımacılığı köpeklere ciddi boyutta bir etki bırakmaz. Sadece yolculuğa başladığı ilk an strese kapılır. Alıştıktan sonra da bir problem kalmaz. Veteriner onaylı olarak yola çıktığı için sağlığında herhangi bir sorun teşkil etmez. Gideceği adrese ulaştıktan sonra sadece yorgunluk belirtileri verebilir. Bu da alışık olmadığı bir yolculuğu gerçekleştirmesinden kaynaklı olarak meydana gelir.

 

Köpek kargodan yararlanmak isteyen köpek sahipleri, taşıma sonrası için telaş etmelerine gerek yoktur. Köpeğinizden de bu durumu gözlemleyerek içiniz rahat edebilir. Eğer bir sorun olma durumu olsaydı, Veterineriniz bu konuda sizi detaylı olarak bilgilendirirdi.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.