TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
752 ZİYARETÇİ
  • ADI: Yüksel Tahtalı
  • ADRES: 81 il'de 973 Araç ile Hizmetinizdeyiz.
  • TELEFON: 0542 715 6867
  • FAX: 0542 715 6867
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: https://kargokontrol.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL İZMİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

81 il'de 973 Araç ile Hizmetinizdeyiz.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA


Aşağıdaki resimleri sağa ya da sola kaydırarak pet kargo ile ilgili verdiğimiz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiyi üzerine tıklayarak alabilirsiniz.


Yukarıda görmüş olduğunuz beyaz pomeranian boo ırkı evcil hayvanı size ayın 1’inde kesinlikle herhangi bi ücret talep etmeden sahiplendireceğiz.
(ücret kesinlikle nakit olarak ödenmez sadece size (sözleşmeli olarak tamamen ücretsiz sahiplendirilir Ücretsiz pomeranian için Buraya Tıklayarak Dahil olabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlere göz atmadan önce şunu belirtmek isteriz, eğer ücretli bir evcil hayvan sahipleniyorsanız. Bu sistem sizin için çok daha güvenli olur çünkü, Personelimiz satıcı’nın yanına gider, oradan sizi görüntülü olarak arar, evcil hayvanın gerçekten satıcı’nın elinde olduğunu personelimiz aracılığımız ile teyid etmiş olursunuz.
Şirketimiz bünyesinde görev yapan 81 il’de 973 ilçe’de araçlı personelimiz bulunmaktadır.
Sahte ilanlara aldanmamak için bizim personelimiz gidip teyid etsin.

Eğer gerçekten satıcı’nın elinde istediğiniz gibi bir evcil hayvan var ise Personelimiz satıcı’nın yanındayken ücretini satıcıya ödersiniz.

Firmamız hakkında yapılan Yorumları Görmek için En Alta Bakabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 ile 19.00 ARASINDADIR. 

Pet TAKSİ

Türkiye'de bir ilk...
Kafeslerde değil,
Yolcu koltuklarında Sevgi ile taşırız...

Havayolu Kargo

Türkiye geneli Havayolu kargo ile
Evcil Hayvan taşıma 625 TL

Türkiye Geneli Toplu Tasıma

Her ayın 10-20 ve 30 unda
Toplu taşıma ile uygun fiyatlarla...

ÇOK DAHA İNDİRİMLİ
5 GÜN İÇERİSİNDE
HEMEN YOLA ÇIKAR

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

DİĞER HİZMETLER

İNTERNET ALIŞVERİŞİ SATICI KONTROLÜ SANAL HESAP SATICI KONTROLÜ
 
GAYRIMENKUL ARAŞTIRMA SERVİSİ Şehirler Arası Canlı Hayvan Kargosu
 
Mezarlık Ziyaret Servisi VİP Hizmetler
 
Araç Satıcısı Kontrol Servisi
 

1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.


Petshop Anlaşma Formu için BURAYA tıklayınız.

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

İzmir Pet Kargo

Evcil hayvanlarınızın herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan keyifli bir şekilde taşınmasını sağlayan firmamız alanının en iyisi durumundadır. 460’tan fazla aracımızla en konforlu şekilde hizmetler sağlarken 81 ilin tamamı için hizmetlerimiz geçerlidir. Personellerimizle en iyi şekilde evcil hayvanlarınızla ilgilenirken yeni alacağınız hayvanlarınızın kontrollerini de yaptırmaktayız. İzmir pet kargo işlemlerinde gerekli raporları sistem içerisinde öğrenebilir, sorularınızı hemen müşteri hizmetlerimize gönderebilirsiniz. Fiyatlarla ilgili hesaplamalar kilometreye göre yapılırken aynı zamanda şehir içi veya şehir içi kullanıma uygun otobüslerimizde geniş yelpazelidir.

İşlemlerin tamamlanmasının ardından taşınacak evcil hayvanınızla ilgili tüm bilgilerde personele verilir. Beslenme alışkanlıkları ve oyun durumlarıyla birlikte sevdiği ürünlere kadar bilgi alınmasıyla yolculuğun çok daha eğlenceli hale getirilmesi mümkündür. Hali hazırda İzmir pet taksi çok yeni bir kavram gibi görülse de taşımacılık sektöründe en iyiyi en geniş tarzda sunan tek firma konumundayız. Özel olarak tasarlanmış araçlarımızda klima sistemleri ve havalandırma bölümleri vardır. Bununla birlikte personellerimizin deneyimli olması da sürecin çok daha rahat tamamlanmasını kaçınılmaz hale getirir. Evcil hayvanların taşınmasındaki tüm yeterliliklere sahip olan sertifikalı firmamız aracılığıyla yolculuk taleplerinizi oluşturabilir, süreçler hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Pet kargo ya da pet taksi süreçlerinde evcil hayvanların sağlık durumlarıyla ilgili son bilgilerin verilmesini de talep etmekteyiz. Ayrıca önlem alınması bakımından problemlerin iletilmesi de yararlı olacaktır. Tıbbi anlamda da gerekliliklerin alınmasıyla yolculuğa başlanır. Evcil hayvanlar yolcu koltuklarında götürülürken molalarda mama verilmesi, tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi ve oyun, gezme gereksinimlerinin karşılanması personellerimizin sorumluluğu altındadır.

Psikolojik açıdan da herhangi bir yabancılık çekmemesi adına gerekli tüm hususlar sağlanır. Sevdiği nesne ve oyuncaklarla birlikte bulunması dışında araçla kısa mesafeli gezilerde sağlayabilmekteyiz. İzmir pet nakil sonucunda evcil hayvanlarınızı sağ-salim sizlere teslim ederken gönül rahatlığıyla devamlı olarak firmamız hizmetlerinden yararlanmanız da mümkün olacaktır.

Ayrıca yolculuk boyunca evcil hayvanınızın sırf sakin durması için bünyesine zarar verebilecek ilaç kullandırma durumu söz konusu değildir. Bu işlemler yalnızca veteriner gözetiminde olurken gerekli görülmemesi halinde evcil hayvanlara bu tip bir uygulama yapılmamaktadır.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.