• Santral 0850 303 4790 Sabit 0222 323 5467

HABER DETAYI

Ocak 2, 2019 1:29 pm

Para Kazandırma Servisi

Para Kazandırma Servisi

Ülkedeki ilk ve tek güvenli alışveriş yapılmasını sağlayan internet sitesi olan kargokontrol.com dan para kazanmanızı sağlayacak olan muhteşem bir yenilik.

Personelimiz olun olmayın farketmez. Hizmetlerimizden yararlanmasını sağladığınız müşterinin aldığı hizmet paketinin %20 sini sizin hesabınıza anında havale ile gönderelim.

 

Hizmetlerimizin tamamını görmek için BURAYA TIKLAYIN

 

Nasıl?
Bunun için tüm hizmetlerimizi iyi kavramanız gerekmektedir. İnternet sayfalarında alışveriş yapmak üzere olan kişilere ulaşıp hizmetlerimizden bahsederek güvenli alışveriş yapmasını sağlamalısınız.  
Hangi hizmet paketinden yararlanırsa faydalandığı paketin ücretinin %20 sini sizin belirlediğiniz hesaba anında havale edelim.

Hizmet paketlerimizdeki fiyatlar 89 TL den başlar 450 TL ye kadar çıkmaktadır

 


Şu an bir işiniz yoksa, facebook alışveriş gruplarında, instagram yada twitter gibi satış yapılan sayfalara giderek fiyat soranlara yada o ürünü almak isteyen kişilere ulaşarak ilgili hizmetimizden bahsederek bizim firmamız aracılığı ile alışveriş yapmasını sağlayın.
Ör. Kişi “facebook gruplarında” araç satın almak için fiyat soruyor. Hemen o kişiye yazarak bizim araç kontrol servisimizi önerin ve hizmet almasını sağlayın.
Yada bir bilgisayar arıyor, bizim sıfır 2. el kontrol hizmetimizi önerin ve hizmet almasını sağlayın.

 


Bizim hizmetlerimizden satın alan, sizin yönlendirdiğiniz müşteri, ödeme kısmındaki ödeme bildirim formuna “Arkadaş Tavsiyesi” şıkkını işaretlediğinde, çağrı merkezindeki personelimiz müşterimizi arayarak kimin önerdiğini sorar. Müşterimiz ise sizin isminizi soyisminizi söylediğinde biz size ulaşarak hesap bilgilerinizi isteriz ve müşetrinin aldığı hizmet bedelinin %20 sini hesabınıza yada cep telefonunuza cebe havale şeklinde göndeririz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • peker yılmaz Mart 1, 2019 2:35 pm CEVAPLA

    çok iyiymiş reyis