• Santral 0850 303 4790 Sabit 0222 323 5467

HABER DETAYI

Ocak 5, 2019 9:10 pm

Gayrimenkul Araştırma Servisi

Gayrimenkul Araştırma Servisi


 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

İnternet üzerinden farklı bir şehirde daire kiralamak istediğiniz zaman bırakın onca yolu gitmeyin. Bizim araçlı personellerimiz halletsin.
 

TÜRKİYE’nin81 il 957 ilçesinde bulunan araçlı ve yaya personelimiz, sizin yerinize tutmak istediğiniz kiralık yada satılık daireyi veya arsanın bulunduğu konuma giderek daire yada arsa sahibi ile buluşsun, evi yada arsayı incelesin ve siz oradan görüntülü arayarak detaylı bilgi versin.
 
Dilerseniz çevresinde araştırma yapsın o muhitin emlak değerlerini öğrensin ve bilgi versin, sizde pahalı yada ucuza tutup tutmadığınız hakkında detgaylı bilgiye sahip olursunuz.
Sadece emlak yada arsa değil, farklı şehirlerde kontrol gerektiren bütün işlerinizi personellerimiz sizin adınıza yapsın.
 
Personellerimiz para alışverişlerinize karışamaz, sadece evi yada arsayı kontrol eder ve gerekirse o muhitte detaylı fiyat araştırması yapar.
Personelimizin çalışma saatleri Pazar hariç hergün sabah 9.00 akşam 19.00 arasındadır. Bu saatler arasında bize telefonla ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz

Kargokontrol.com Yorumları

Hiç yorum yapılmamış.