• Santral 0850 303 4790 Sabit 0222 323 5467

HABER DETAYI

Ocak 11, 2019 9:16 pm

Evcil Hayvan Kontrol Sistemi

Evcil Hayvan Kontrol Sistemi


 

Farklı bir il’den Ücretli olarak Evcil Hayvan almanız gerekebilir “görmeden, elden almadan” alışveriş yapmanız gerektiğinde, personelimiz satıcı’nın yanına gider ve ücretli sahiplenmek istenen evcil hayvanı kendisine alırmış gibi inceler, olay yerinden alıcıyı “sizi” görüntülü arayarak detaylı incelemenize olanak sağlar ve Satıcı’nın elinde gerçekten evcil hayvan olduğuna emin olursunuz.
 
Çünki internet ortamında sahte ilanlar ile doludur, gerçek satıcılar ise sizden önden ücreti isteyecekler, sonrasında göndereceklerini söyleyeceklerdir. Göndereceklerini idda ettikleri evcil hayvan satıcı’nın elinde hiç olmayabilir, hasta yada kırma yavru gönderebilirler. Riske girmeyin, alttaki hizmetlerden istediğinizden faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır.

ÜCRETSİZ hizmetimizden faydalanmak isterseniz, internetten bulduğunuz ve Ücretli sahiplenmek istediğiniz evcil hayvan’ın satıcısının numarasını bize yazın, biz sizin yerinize güvenilir olup olmadığını inceleyelim, satıcıyı araştıralım.
Size 10 Dakika içinde ÜCRETSİZ rapor sunalım. 

İnternette farklı bir il’den almak istediğiniz Evcil Hayvan’ın satıcısının yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişi’nin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

Ücretli

Evcil hayvanın yanından sizi görüntülü arar, yaşadığı yer ve size beyan edilen evcil hayvan hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız sağlanır.

Ücretli

Söz konusu evcil hayvanı “satıcı ile birlikte” veterinere götürür, sağlık durumu hakkında detaylı bilgi edinmeniz sağlanır.

Ücretli

Ücretli sahiplenme gerçekleştiğinde “satıcı ile birlikte” evcil hayvanın size “hava yada karayolu ile” gönderilmesini sağlar.

Ücretli

Talebinize bağlı olarak sahiplenmek istediğiniz evcil hayvanın ücretini öder, sizin bulunduğunuz konuma kadar getirir.

Ücretli

İLGİLİ PAKETLERİ AŞAĞIDAN SEÇEBİLİRSİNİZ
 


 
Türkiye genelinde 500 den fazla bölgede araçlı ve yaya personellerimiz bulunmaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

 • Yasemin Toprak Ocak 25, 2019 4:25 pm CEVAPLA

  Hayatım boyunca karşılaştığım en anlamlı ve faydalı internet sitesi

 • Batuhan budak Ocak 28, 2019 10:53 am CEVAPLA

  Hizli ve guvenilir. Emek zaman ve para kaybina son.

 • Nurhan Hadi Gültekin Şubat 8, 2019 8:28 pm CEVAPLA

  Sizden hizmet almadım fakat sayenizde dolandırılmaktan kurtuldum.
  Sizin adınızın geçmesi bile yetti.
  Ben hikayemi anlatayım kısaca, bir ilandan maltese terrier alacaktım, sizin hizmetinizi alacağımı ve satıcıya kargokontrol.com personelini göndereceğimi söyledim.
  Hemen telefonu kapattı, anladım ki dolandırılmak üzereymişim.
  Yanına sizden birini göndereceğimi söyleyince korktu, çünkü belkide elinde bana anlattığı gibi bir köpek yoktu.
  Sizden hizmet almama rağmen bu ücreti hakettiğinizi düşündüm ve müşteri temsilcinizi arayarak bu olayı anlattım. Hizmet bedelini hizmet almasam da yatırmak istedim fakat kabul etmedi.
  Çağrı merkezi görevlilerinizi oldukça alçak gönüllü ve mütevazı insanlardan kurmuşsunuz. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim.
  Bütçeme göre bir evcil hayvan bulduğumda mutlaka sizin sisteminizi kullanacağım, çok teşekkür ederim. İyi ki böyle bir sistem kurmuşsunuz güzel insanlar topluluğu.
  Saygılarımla.

 • Celal Solmaz Şubat 13, 2019 6:30 pm CEVAPLA

  Hizmet bi harkia, böyle bir hizmeti getirdiğiniz için teşekkür ederiz.