• Telefon: 0553 177 8478 Whatsapp: 0552 403 0793

HABER DETAYI

Ocak 4, 2019 6:55 am

Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Aşağıdaki hizmetler ek hizmetlerdir.

Seçeneklerde bulunmayan bütün yasal tekliflerinizde bizimle iletişime geçin.

 
Açıklama: En altta bulunan yorum kutusuna, sitemizde yer almasını istediğiniz yaratıcı hizmetleri başlık ve açıklama şeklinde belirtin, inceleyip uygun gördüğümüz hizmeti sitemize ekleyelim.
 
Oto yedek parça ve aksesuar kontrolü, fiyat araştırması.
 
Açıklama: Bulunduğunuz yada farklı bir il’de her türlü yedek parça, aksesuar satıcılarının elindeki ürün incelemesi yapabiliriz yada aradığınız ürün hakkında sanai gibi satış bölgelerinde fiyat araştırması yapabiliriz.
 
Düğün ve özel günler takı ve amme hizmetleri.
Açıklama: Bulunduğunuz yada farklı bir il’de düğün, nişan, sünnet, nikah, doğum günü vb aktivitelerde törene “sizin yerinize” katılarak takı takabilir isminizi törende anons ettirebiliriz.
 
Çiçek ve Hediye gönderme.
Açıklama: Eş, dost, sevgilinize 1. elden hediye götürüp sürpriz yapamayacak kadar uzaktasanız, sizin yerinize bu hizmeti’de en güler yüzlü ve profesyonel şekilde yaparız.
 
Yapı ve inşaat mazemeleri kontrolü.
Açıklama: Türkiye genelinde tüm yapı ve inşaat mazemeleri fiyatlarını sizin için araştırır, hedeflediğiniz bölgede en uygun fiyat olanları bulur ve talimatınıza göre hareket edebiliriz.

 
Birey kontrolü.
Açıklama: Farklı bir şehirde ulaşamadığınız yada merak ettiğiniz “yaşlı” anne babanız mı var? Araçlı ve yaya personellerimiz anne yada babanızın bulunduğu konuma giderek kontrol eder ve merakınızı giderir.
 
Alışveriş Hizmetleri.
Açıklama: Bulunduğunuz il’de alışveriş yapmaya üşeniyorsanız biz yine sizinleyiz. Araçlı personelimiz sizin vereceğiniz listeyde yazan tüm alışveriş mazelemelerinizi alsın. Kapınıza getirsin.
 
Tarım ve İş makinaları kontrolü ve Piyasa araştırması
 
Açıklama: Ülke genelinde fiyat ve piyasa araştırması yapabilen profesyonel ekibimizle sizin yanınızdayız.

Memnuniyetinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz

Kargokontrol.com Yorumları

 • Niyazi Budak Şubat 24, 2019 6:26 am CEVAPLA

  Güzelim Türkiyemin her köşesinde ayrı bir güzellik var. Özellikle de gıda ürünleri konusunda…Buna rağmen gıda ürünlerinin hakikisine ulaşmakta sıkıntı yaşıyoruz…Mademki her ilde bir tanıdığım var, neden güzel ülkem benim için bir markete dönüşmüş olmasın. Ve öyle bir market ki 81 ilimin en hakiki ve öne çıkmış popüler ürünlerine istediğim an ister toptan ister perakende sadece bir kutucuğun içindeki listeye bakarak ulaşabileyim…Düşünsenize sadece her il için en popüler 1 ürünün tespitiyle oluşturulmuş 81 ürünlük bir liste bile bende alış veriş heyecanı oluşturabiliyor. Hiç böyle bir marketten alış veriş yapmamıştım. Eminim hiç kimsede yapmamıştır…Hem ülkemizin tanıtımına yönelik bir hizmet hemde en hakiki ve uygun ürünlere güvenle erişimi kolaylaştıran bir ayrıcalık ve lüks…

 • Atakan ÖLMEZ Ocak 26, 2019 12:04 pm CEVAPLA

  Daha önceden internetten yapmış olduğum alışverişlerde gelen malzemeler gösterildiği kalitede değil ayrıca istesiğimiz ürünlerinin yerine başka Ürünler geldi En azından böyle bir kurumun var olması gerektiğini düşünüyorum çok güzel bir hizmet başarılarının devamını istiyorum

 • İsmail Özçelik Ocak 25, 2019 4:58 pm CEVAPLA

  Transfer hizmetleri yapilibilir

 • Abdil Günyaz Ocak 19, 2019 9:52 am CEVAPLA

  Yedek parca araştırma

 • osman sayar Ocak 19, 2019 9:32 am CEVAPLA

  osman tayyar kılıçkıran ın yorumuna verdiğiniz cevabı okudum ve tamda bu yüzden size fikrimi yazmaktan vazgeçtim.
  benim de iyi bir fikrim var ve her fikir gibi bir fizibilite çalışmasına ihtiyacı var. bende osman tayyar kardeşim gibi yazıp aynı cevabı alsam size geri döneceğim cevabı yazayım. gerisini siz anlarsınız.
  emel hanım değerli zamanınızı benim fikrimle aldığım için özür dilerim ama konuyu iyice detaylandırmak için bir ön çalışma yaparım gerekli kurumlara gidip araştırma yaparım bir rapor halinde size sunarım üstelik şimdi benim işçiliğimde kampanya var sizde bu kampanyadan yararlanıp saati sadece 100 tl ye bu fikri detaylandırabilmem için lütfen onylayan bir e posta gönderiniz….iyi çalışmalar..

 • Emel Çoban Ocak 13, 2019 11:52 am CEVAPLA

  Osman bey, konuyu iyice detaylandırıp fikrinizi beyan ederseniz değerlendirmeye alabiliriz. Teşekkürler efendim.

 • Osman Tayyar Kılıçkıran Ocak 12, 2019 2:44 pm CEVAPLA

  Tedavi Hizmetleri açısından da bir yardım durumu olabilir. Eğer almak istediğiniz ve sadece başka bir ilde olan çeşitli tedavi hizmetleri de bu konulara dahil olabilir. Şu an da ülkemizde çeşitli merkezlerde sağlık turizmi açısından gelişmeler olduğu için değerlendirilebilecek bir sektör.