TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
483 ZİYARETÇİ
ÇALIŞMA SAATLERİ 7/24
GÖREV YAPTIĞI İL TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

Tamamladığı Görevler

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

HAKKINDA


 
 
İLETİŞİM

Santral : 0850 303 4790
Whatsapp: 0553 177 8478

Toplu taşıma ücretleri

  • 0-500 KM arası 199 TL
  • 500-750 KM arası 299 TL
  • 750-1000 KM arası 399 TL
  • 1000-1250 KM arası 499 TL
  • 1250-1500 KM arası 599 TL
  • 1500 KM üzeri 699 TL

                               Yukarıdaki ücretlendirme tariferi sadece toplu taşıma için geçerlidir, kişiye özel pet taksi ücretleri farklıdır. Toplu taşıma ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için Buraya Tıklayınız ya da aşağıdaki fotoğrafları sağa sola kaydırarak diğer hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ 09.00 ile 19.00 ARASINDADIR. 

Pet TAKSİ

Türkiye'de bir ilk...
Kafeslerde değil,
Yolcu koltuklarında Sevgi ile taşırız...

Havayolu Kargo

Türkiye geneli Havayolu kargo ile
Evcil Hayvan taşıma 625 TL

Türkiye Geneli Toplu Tasıma

0-500 KM kadar 199 TL
500-750 KM arası 299 TL
750-1000 KM arası 399 TL
1000-1250 KM arası 499 TL
1250-1500 KM arası 599 TL
1500 KM üzeri 699 TL

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
 
1. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, otobüs ile şehirler arası yolculuk yaparak sizin kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.

 

2. Seçenek
Personelimiz evcil hayvanı satıcının elinden alır, kendi hususi özel aracı ile şehirler arası yolculuk yaparak kapınıza kadar getirir. Evcil hayvanın ücretini elinize ulaşınca ödersiniz.
 

Petshop Anlaşma Formu için BURAYA tıklayınız.

1. Seçenek
İnternette farklı bir ilden ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanın sahibinin yanına “Araçlı/Yaya Personelimiz” gider ve kişinin elinde gerçekten size söylenen gibi evcil hayvanın olup olmadığını teyit eder.

 
2. seçenek
İnternette farklı bir il’den ücretli sahiplenmek istediğiniz Evcil Hayvanı “sahibi ile birlikte” veterinere götürür ve sağlık kontrolü yaptırır. Ücretli sahipleneceğiniz yavrunun sağlığından emin bir şekilde alışverişinizi yapmanız sağlanır.

Canlı hayvan kargo

Evcil hayvanlarınızın çok daha iyi şartlarda taşınmasını sağlamakla birlikte en iyi şekilde satın alma işlemlerini bizler aracılığıyla yapabilirsiniz. Kurumsal yetkinliğe sahip olmasının yanı sıra 81 ilin tamamında 460’tan fazla araçla hizmet gösteren tek firma olma özelliğine sahip durumdayız. Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, hemen online olarak satın almak istediğiniz evcil hayvanlarınızın kontrollerini personellerimize yaptırabilirsiniz. Canlı hayvan kargo işlemlerinde evcil hayvanların güvenli bir huzurlu yolculuk yapması da söz konusudur. Ekiplerimiz uygun araç seçimleriyle birlikte gerekli olan belgeleri sizlerle paylaşacaktır.
 
Sonrasında veteriner izni ve sağlık raporuna sahip tüm evcil hayvanlarınızı otobüs ya da taksi seçeneklerimizle seyahat ettirebilirsiniz. 7 kiloya kadar olan evcil hayvanlar için şehir içi ya da şehirler arası yolculuklarda otobüs paketimiz vardır. Kafes içinde değil, yolcu koltuğunda evcil hayvanınızla birlikte personelimiz görevli olarak yolculuk yapar. İsteklerinize göre mama kullanımı sağlamasının ötesinde birçok gerekliliği de en iyi şekilde gerçekleştirir.
 
Evcil köpeklerde ise araca alışma evresi bulunmasından dolayı seyahat öncesi birkaç kere kısa tarifeli yolculuklar yapılmaktadır. Bu sayede köpeğin gerçek yolculuk sırasında kendisini güvensiz hissetmesi ve strese girmesini önlemekteyiz. Canlı hayvan kargo fiyatları ise tercih edilen paketle birlikte kilometreye göre değişkenlik arz eder. Bundan dolayı net bir fiyat durumundan bahsedilebilmesi söz konusu değildir. Ancak sağladığımız olanaklar çerçevesinde fiyatlarımızın oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere sağlıklı bir şekilde evcil hayvanlarınızı teslim edeceğimizi vaat ederken çok keyifli bir yolculuk süreci olacağını da şimdiden belirtmek isteriz. Evcil hayvanlar için özel tasarlanmış pet taksi kullanımlarında en iyi firma olduğumuzu da söylemeye gerek yoktur.

Hali hazırda Canlı hayvan kargo durumlarında var olabilecek tüm olumsuz durumları geride bırakmaktayız. Prosedürlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesiyle en acil durumlarda dahi hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. VIP taksi seçeneklerinde refakatçi durumu olabileceği gibi aynı zamanda uçak taşıtıyla yolculuk imkânı da verebilmekteyiz. Sizlerde gerekli malzemelerin bulunmasıyla eğlenceli olabilecek yolculuklar için evcil hayvanlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Daha Önce Hiç İş Yapmamış

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hiç haber eklenmemiş.

HAKKINDA YORUM YAP

HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.