Hakkımızda

YASAL UYARI

Sistemin temel yapı taşı olan “internet alışverişi satıcı kontrol servisi” patentlidir. Hiçbir şahıs yada şirket bu sektörü şirketimizin bilgisi haricinde kuramaz, kullanamaz. Aksi taktirde tüm yasal yaptırım ve tazminatı ödemek ile yükümlüdür.

2018 yılının başlarında, tamamen internet alışverişleri üzerinden yapılan dolandırıcılıkları azaltma ve markalaştıkça bitirmek üzere kurulmuş bir şirketiz. 3 sene boyunca internetteki dolandırıcılık yöntemleri üzerinde bilgi toplamış, mağdurlar ile görüşerek nasıl dolandırıcılık mağduru oldukları konusunda görüşmeler yaparak bu bilgilerimizi geliştirmiş ekip arkadaşlarımızın Sistem açıklarını kapatarak dolandırıcılığı azaltmak ve vatandaşlarımızın sıfır hasar ile hizmet almasını sağlamaya çalışmaktayız.

Telefon ile görüşme fırsatı bulduğumuz dolandırıcılar ile kurban gibi görüşerek hatta kasten dolandırılarak bu yöntemlerin ince detaylarını öğrendik. 
İnternet sitemizi oluşturduktan sonra kumlubel mah. tanrıverdi sk. no2 k3 d15 Tepebaşı Eskişehir’de  vergi levhamızı alarak home office şeklinde internet sitemizi iyice geliştirdik ve işlerimizi daha büyüterek Gaffar okan cd. Tunalı mah. No53 Tepebaşı Eskişehir’deki ilk büyük çağrı merkezimizi kurmuş bulunmaktayız.

  • Ülke genelinde 973 ilçe’de “araçlı ve yaya” personelimiz
  • 82 bölge sorumlusu
  • 13 Eskişehir Genel Operasyon Merkezi Çalışanı
  • Toplamda 1068 çalışanımız bulunmaktadır.

Bu personellerimizin bir kısmı, gittiği iş saatine göre part time, diğer kısmı kadrolu olup aylık sigortalıdır.Tüm iletişim bilgilerimiz alttadır, 2019 yılının en hızlı çıkış yapan firma ve internet sitesi olarak sizlere en profesyonel hizmet vermek ile yükümlü hissediyoruz. Bu sebepten dolayı arge çalışmalarımızı son hızla yapmaktayız, önümüzdeki süreçte kendimizi daha sağlıklı ve kaliteli şekilde geliştirmemiz için her türlü eleştri ve fikirlerinize açığız.

Personel Sözleşme Örneği için Tıklayın

Ne iş yapıyoruz?

Diyelim ki internet üzerinden  tanımadığınız birinden bir ürün alacaksınız ve Satıcıya güvenemiyorsunuz.
Bizim her il’de onlarca personelimiz mevcut, personelimizi gönderelim satıcı ile buluşsun ve elinde gerçekten size söylediği gibi bir ürün var mı yok mu kontrol ederek sizi görüntülü arayarak bilgi versin.

Ya da başka bir il’den araç almak istiyorsunuz, kalkıp o ile gideceksiniz ve araç fotoğraflardaki gibi değil. Buna hiç gerek yok..
Personelimiz gitsin satıcı ile buluşsun aracın yanından sizi görüntülü arasın, eğer isterseniz aracı tamirciye götürsün ve tamircinin yanında görüntülü olarak arayarak size tamirci araç durumunda kapsamlı bilgi versin. Eğer aracı expertize sokmamızı isterseniz o hizmeti de sizlere verebiliriz.

Diyelim ki başka bir il’de vefat etmiş bir yakınınız var ve uzun zamandır mezarını ziyaret edemiyorsunuz.
Personelimiz sizin tarifiniz ile mezarlığa gitsin, sulasın düzenlesin, çiçek diksin talebinize bağlı olarak bir imam bulsun ve kur’an okutsun. Bunlar olurken sizi görüntülü arasın.
Bunun gibi bir çok farklı sektörde hizmet vermekteyiz. Diğer tüm hizmetlerimiz için Buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda tekliflerde bulunacağınız reklam anlaşmalarınızı değerlendirmek isteriz.
Alttaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kuruluş tarihimiz
Whois: 11.5.2018

TELEFON
Telefon : 0534 608 3837
Whatsapp: 0542 715 6867

MAİL
admin@kargokontrol.com
iletisim@kargokontrol.com
reklam@kargokontrol.com
muhasebe@kargokontrol.com
insankaynaklari@kargokontrol.com

Adres
Gaffar Okan cd. No53 Tepebaşı Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı

PATENT ve MARKA TESCİL BİLGİLERİ
Patent Sahibi: LEYLA YILMAZ
TPE Sahip Numarası: 6713246
Sahip Türü: Gerçek
Vekil Bilgisi
: P( 613 ) M( 1017 ) OZAN ANIL

( PROFESYONEL MARKA PATENT ARA VE END HİZM SAN VE TİC LTD ŞTİ )